PŮJČOVNA MOTODLAH, ROTOPEDŮ A LÉČEBNÝCH POHYBOVÝCH PŘÍSTROJŮ

+420 737 289 277

Kolenní a kyčelní Motodlaha Kinetec Spectra a Kinetec Prima Advance

Motodlaha je určená pro plynulou pasivní léčbu kolenního a kyčelního kloubu. Je vhodná pro léčbu většiny poranění, pooperačních stavů, onemocnění kloubů a snížení pohyblivosti dolních končetin.

Motodlaha, kterou Vám zapůjčujeme, je vybavena snadným nastavením rychlosti a rozsahu pohybu flexe (pokrčení) i extenze (natažení) končetiny. Na dálkovém ovladači lze ovládat během pohybu i další rehabilitační funkce. 

Motodlaha nemusí být nutně jen výbavou rehabilitačních zařízení a nemocnic. Velmi se hodí také pro domácí použití, je lehce přemístitelná a snadno nastavitelná pro osoby výšky 155 – 220 cm. Cvičení s motodlahou Vám výrazně zkrátí dobu potřebnou pro rehabilitaci kolene nebo kyčle.

Díky zapůjčení motodlahy můžete pokračovat v léčbě končetiny pohodlně v domácím prostředí kdykoliv máte čas. Přístroje se běžně používají přímo po operacích, nebo v prvních dnech až týdnech po zákroku. Optimální doba pohybové léčebné terapie s motodlahou je u běžných operací zhruba 2-4 týdny. Při komplikovanějších operací a lékařských diagnózách může být doba pronájmu delší. Rádi Vám vyjdeme vstříc, a tak si lze motodlahu půjčit na kratší i delší dobu dle Vašich požadavků. Vždy se nejprve poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Po Praze Vám bude motodlaha dovezena zdarma. Při osobním setkání Vás zaškolíme v obsluze motodlahy a nastavíme ji přesně na Vaši velikost. Na základě zálohy podepíšeme smlouvu o zapůjčení a zanecháme Vám přístroj společně s návodem a kopií smlouvy. Cena za pronájem se hradí až při odvozu motodlahy.

Motodlahu si také můžete vyzvednout na naší pobočce v Kunraticích. Po celé České republice Vám motodlahu doručíme za 250,-Kč. Cena půjčení je 250 Kč / den. Při delším zapůjčení poskytneme slevu.

 

Kontaktní osoby pro vypůjčení motodlahy:

Mgr. Lukáš Kalivoda

  • Mobil: +420 737 289 277 (po-ne: 7:30-20, sms nonstop)
  • Mobil: +420 704 075 555
  • Email: pujcovna@rehakomp.cz   
 


Najdete nás na YouTube: Kalpe.reha