PŮJČOVNA MOTODLAH, ROTOPEDŮ A LÉČEBNÝCH POHYBOVÝCH PŘÍSTROJŮ

+420 737 289 277

Ortézy DonJoy, Aircast a Procare

Potřebujete se po úrazu co nejdříve vrátit ke sportu ale, i k běžným aktivitám?

Ortézy na koleno a hlezno Vám poskytnou potřebnou jistotu a bezpečí v pohybu!

K zakoupení nabízíme ortézy Donjoy od světové jedničky na trhu společnosti DJO. Ortézy poskytují pacientům efektivní rehabilitaci a umožní bezpečný návrat ke každodenním aktivitám i sportu. V naší nabídce naleznete běžné ortopedické pomůcky, odlehčené ortézy a také speciální na míru vyráběné modely pro prefesionální sportovce.

 

Ortézy na koleno a hlezno:

 

Na těchto stránkách pro Vás připravujeme nabídku ortéz Donjoy, Aircast a Procare od největšího producenta ortopedických pomůcek na světě - společnosti DJO.

 

Ortéza na koleno DonJoy DEFIANCE III ACL FOURCEPOINT

Na míru vyráběná ortéza je určena pro vazové poranění kolene. Vyniká přesným tvarem, díky použití karbonového kompozitu vysokou pevností a zároveň velmi nízkou hmotností - 520 gramů. Při výrobě jsou použity nejmodernější technologie, materiály a bezpečnostní prvky, které zaručí maximální ochranu pacienta. Ortéza je určena pro profesionální použití a vysoce aktivní pacienty. Změření velikosti ortézy proběhne zdarma u Vás doma. Ortéza je vybavena čtyřbodovým systém fixace, LoPro FourcePoint kloubem, nastavením rozsahu pohybu ve flexi/extenzi, zkoseným stehenním obloukem a antimigračním systémem. Barevné provedení si lze zvolit.

VAZOVÁ PORANĚNÍ KOLENA, POŠKOZENÍ ACL, MCL, LCL

Cena: 24 900 Kč

Ortéza na koleno DonJoy REACTION KNEE BRACE

Tato novinka nabízí zcela nový koncept léčby patelofemorálních poranění. Speciální elastomerová mřížka zajistí správné postavení patelly (čéšky) a pomůže rozložit nežádnoucí síly a tlaky. Tím přináší rychlou úlevu od bolesti. Pro komfort použití a správné nastavení patentované mřížky je ortéza vybavena dopínacími pásky a dvouosým kloubem, který zároveň zajistí větší stabiitu.

CHONDROMALACIE, SUBLUXACE A DISLOKACE ČÉŠKY, TENDINITIDA

Cena: 2 490 Kč

Ortéza na koleno DonJoy 4 TITUDE CI

Ortéza vyniká nejvýhodnějším poměrem mezi vysokou pevností a komfortem. Je velmi lehká (540g) a nabízí tvarovatelný rám pro maximální funkčnost a pohodlí. Ortéza je vybavena patentovaným čtyřbodovým systémem fixace a antimigračním systémem. Umožňuje nastavení rozsahu pohybu ve flexi a extenzi.

VAZOVÁ PORANĚNÍ KOLENA, POŠKOZENÍ ACL,PLC ,MCL, LCL

Cena: 14 000 Kč

Ortéza na koleno DonJoy DRYTEX HINGED KNEE

Ortéza je vyrobena z prodyšného materiálu Drytex. Je vybavena dvouosým kloubem a upravitelnými bočními peloty. Nastavit lze limit pro flexi a extenzi. Díky nízkému profilu lze ortézu pohodlně nosit pod oblečením. K dizpozici je standardní navlékací i rozepínací varianta ortézy (WRAP)

BOČNÍ INSTABILITA KOLENA, CELKOVÉ ZPEVNĚNÍ KOLENNÍHO KLOUBU

Cena: 3 200 Kč

Cena: 3 450 Kč - ROZEPÍNACÍ VARIANTA "WRAP"

 

Správná velikosti ortézy: Změří se obvod stehna 15 cm nad středem čéšky (pately).

 

Pro objednávky a dotazy nás prosím kontaktuje na emailu: kalpe@volny.cz a na tel. +420 737 289 277

 


Najdete nás na YouTube: Kalpe.reha